Майно «Бориспільського автозаводу» виставили на аукціон за 108,41 млн грн

2 квітня 2024, 15:55Новини991

Этот материал также доступен на русском

Торги заплановано на 17 квітня

  • Посилання скопійованоlink copied

На онлайн-торги виставили майно «Бориспільського автозаводу», лот складається з комплексу з 9 будівель загальною площею 18 674,50 кв. та земельної ділянки 7,5 га у с. Проліски Київська області.

Про це стало відомо з аналізу Mind.

Лот це один з п’яти заводів України, який випускав автобуси та одне з наймолодших автопідприємств в Україні.

Великий завод, на якомусь працювало близько дев’ятисот працівників Як відзначається на офіційному сайті «Виробничі площі заводу займають 7000 кв. м. Завод випускає 1.700 автобусів в рік десяти різних модифікацій. Завод активно співпрацює з науково-дослідним інститутом автомобілебудівництва «Еталон», що об’єднав близько шістдесят провідних конструкторів, які мають великий практичний досвід у конструюванні автобусів. Саме тут і народжуються ідеї, які потім втілюються в життя.

Продукція: міські та міжміські автобуси «Еталон», «Пролісок», «Шкільний, «Мальва». Вантажні автомобілі самоскиди, евакуатори, фургони, холодильники тощо.

Завод виник 2002 року на базі підприємства «Укрволгатехсервіс», що з 1998 року збирало легкові і вантажні автомобілі ГАЗ, і був перепрофільований на ліцензійне виробництво пікапів і вантажівок індійської фірми Tata. Встановивши на їх шасі власні пасажирські кузови декількох типів, БАЗ перетворився на провідного постачальника автобусів на українському ринку.

У 2023 році майно заводу виставлялося на торги на Прозорро Продажі за майже такою як і цього разу ціною – 105,21 млн грн. Тоді аукціон не відбувся через відсутність учасників.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму