Проблемні борги

«Львівгаз» говорить про зрив опалювального сезону: яка ситуація

30 грудня 2021, 11:59Новини494

Этот материал также доступен на русском

Комунальні підприємства Львова заборгували «Львівгазу» майже 112,5 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Комунальні підприємства Львова заборгували «Львівгазу» майже 112,5 млн грн. Постачальник вимагає виплатити кошти, інакше опалювальний сезон у місті опиниться під загрозою зриву. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі АТ «Львівгаз».

Так. газовики кажуть, що Львівська міськрада не дотримується графіку покриття заборгованості за розподіл природного газу. Дотепер невиплата сягала 112,47 млн грн. Найбільшими боржниками є ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

«Задля безпеки та комфорту жителів Львова ми завжди йдемо назустріч органам місцевої влади щодо реструктуризації заборгованості. Однак графік виплат постійно порушується і станом на 29 грудня непогашена заборгованість становить 112,475 млн грн… Така ситуація ставить під загрозу виконання регламентованих робіт під час опалювального періоду, ліквідацію аварійних ситуацій та, відповідно, безперебійне газопостачання жителів м. Львова та Львівської області», – заявив комерційний директор «Львівгазу» Олег Вінцюк.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
«Відсутніх боржників» швидко ліквідовували та визнавали погашеними їх борги перед кредиторами

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн