Luxoft повідомила про передачу російських активів групі компаній IBS

22 квітня 2022, 14:40Новини552

2019 року IBS продала свою частку американській компанії DXC Technology за $2 млрд

  • Посилання скопійованоlink copied

Швейцарська IT-компанія Luxoft, заснована російським підприємцем Дмитром Лощиніним, передала свій російський сегмент бізнесу російській групі компаній IBS, повідомили в прес-службі IBS.

“Компанія Luxoft передає російський сегмент бізнесу групі компаній IBS. У рамках угоди передано дві юридичні особи: ТОВ “Люксофт Профешнл” (Luxoft Professional) та АНО ДПО “Навчальний центр Люксофт” (Luxoft Training). Дані юрособи більше не будуть афілійовані з колишнім власником “, – йдеться у повідомленні.

Всі зобов’язання щодо незавершених контрактів з російськими замовниками, що існують у Luxoft Professional і Luxoft Training на момент угоди, бере на себе IBS, гарантуючи безперервність проектів компаній-клієнтів, пояснили в IBS.

Luxoft – колишній підрозділ російського IT-інтегратора IBS, який займався офшорним програмуванням: розробкою програмного забезпечення під конкретних замовників. У 2000 році вона була виділена в окрему компанію. 2019 року IBS продала свою частку американській компанії DXC Technology за $2 млрд.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна