Ліквідація наслідків підриву Каховської ГЕС: перша ланка водогону буде запущена в серпні

1 серпня 2023, 17:00Новини1584

Через підрив греблі Каховської ГЕС близько мільйона українців мають перебої з водопостачанням, в деяких населених пунктах воду підвозять цистернами, питну доводиться купувати в пляшках

  • Посилання скопійованоlink copied

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков повідомив:

«Через підрив греблі Каховської ГЕС близько мільйона українців мають перебої з водопостачанням, в деяких населених пунктах воду підвозять цистернами, питну доводиться купувати в пляшках.

Зараз 24/7 будується промисловий водогін з трьох ланок загальною протяжністю 150 км. Перша ланка забезпечить водою жителів Кривого рогу та сусідніх громад.

Промисловий водогін – це складний проект одразу по декількох параметрах. У першу чергу, інженерне рішення, фактично водогін будується «з нуля».

Будівництво водогону вимагає великої кількості ресурсів та обладнання. Ми вже законтрактували всіх українських виробників пластикових труб великого діаметра, а також забронювали під проект всі доступні на сьогодні насосні станції великої потужності.

Виробництво такого рівня обладнання триває 7-12 місяців, ми не маємо стільки часу. Переконуємо світових виробників віддати нам обладнання позачергово.

А головний виклик – це дуже стислі строки реалізації. Завдання – запустити першу ланку вже наприкінці серпня. Команда Агентства відновлення робить все можливе, щоб вкластись у такі жорсткі строки.

Вдячний за допомогу і розуміння міжнародних партнерів, які всіляко допомагають завершити цей масштабний проект якнайшвидше».

Джерело

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
«Відсутніх боржників» швидко ліквідовували та визнавали погашеними їх борги перед кредиторами

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…