За кордоном

Лідер зі збитків. Ford втрачає $100 тисяч на кожному проданому електромобілі

16 травня 2024, 17:47Новини73

Этот материал также доступен на русском

Продажі електрокарів зросли у першому кварталі, але ситуацію залишається сумною

  • Посилання скопійованоlink copied

Підрозділ електромобілів Ford продовжує залишатися найбільш збитковим для американського автовиробника.

У своїх звітах про прибутки за перший квартал, опублікованих 24 квітня, компанія вказала чистий прибуток у розмірі 1,3 мільярда доларів. І він був би значно більший, якби не електромобілі.

За даними Bloomberg, зараз Ford втрачає 100 000 доларів на кожному проданому електромобілі. Загалом підрозділ Model e (куди входять усі електромобілі Ford) втратив приблизно стільки ж, скільки виграла вся компанія.

Продажі Ford EV зросли на цілих 86% протягом перших трьох місяців року. Але це все ще невелика частина портфоліо Ford. Загалом лише компанія продала трохи більш як 20 тисяч Mach-E, F-150 Lightning та E-Transit разом узятих.

Майже кожен Ford з двигуном внутрішнього згоряння за продажами перевершує всю лінійку Model e. Mustang Mach-E — найбільш продаваний електромобіль Ford — зафіксував 9589 продажів за цей період. F-Series досягла позначки у 152 943 продажів.

Ford Pro — комерційний підрозділ компанії — з лишком компенсував втрати від Model e. Завдяки високим продажам вантажівок Super Duty компанія зафіксувала прибуток у 3 мільярди доларів за перший квартал року. Ford Blue, група роздрібних продажів двигунів внутрішнього згоряння та гібридних моделей, також зареєструвала позитивний прибуток у розмірі 900 мільйонів доларів.

Ford вже сповільнила виробництво електричних моделей у відповідь на зменшення попиту. Також компанія скорочує замовлення з постачальниками акумуляторів і шукає інші способи компенсувати фінансові втрати своєї групи Model e.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону