LG витратить $5,6 млрд на завод із виробництва батарей для електромобілів

25 березня 2023, 11:37Новини345

Будівництво розпочнеться у поточному році

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія LG Energy Solution (LGES) вирішила відновити реалізацію проекту будівництва заводу з виробництва батарей для електромобілів у штаті Арізона. Як повідомляє агентство Nikkei, LGES, яка постачає свою продукцію автовиробникам, включаючи Tesla, вкладе в цей проект $5,6 млрд.

Спочатку проект будівництва заводу в штаті Арізона був представлений LGES навесні минулого року. Очікувалося, що достатньо буде витратити $1,3 млрд. Однак у червні 2022 року компанія призупинила реалізацію проекту, пояснивши це безпрецедентними економічними умовами та необхідністю перегляду умов інвестиційного плану. Виробник дійшов висновку про необхідність збільшення обсягу інвестицій, враховуючи «зростаючий попит з боку виробників електромобілів на високоякісні, ефективні батареї», які випускалися б на американському ринку.

Новий завод в Аризоні складатиметься з двох цехів: один вироблятиме циліндричні батареї для електромобілів, другий — літій-залізо-фосфатні акумулятори для використання в якості буферних накопичувачів в системах автономного енергопостачання.

Будівництво розпочнеться у поточному році.

Це не перший подібний проект LGES у США. Наприкінці серпня 2022 року компанія домовилася з Honda Motor про спільне будівництво заводу батарей для електромобілів у штаті Огайо. Виробництво на цьому об’єкті має розпочатися у 2025 році. Обсяг інвестицій двох компаній у цей проект теж становить немаленькі $4,4 млрд.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення