За кордоном

Китай продав рекордний обсяг боргових паперів США

20 травня 2024, 12:06Новини947

Пекін продав на $53,3 млрд казначейських та агентських облігацій

  • Посилання скопійованоlink copied

Китай у першому кварталі цього року продав рекордну кількість казначейських облігацій США, диверсифікуючи портфель від американських активів, пише Bloomberg.

Китай у першому кварталі цього року продав рекордну кількість казначейських облігацій США, диверсифікуючи портфель від американських активів, пише Bloomberg.► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіна»: головні фінансові новиниПекін продав на $53,3 млрд казначейських та агентських облігацій, а Бельгія як головний зберігач активів Китаю, за цей період продала казначейських облігацій на $22 млрд.

Пекін продав на $53,3 млрд казначейських та агентських облігацій, а Бельгія як головний зберігач активів Китаю, за цей період продала казначейських облігацій на $22 млрд.

Тим часом напруженість між найбільшими економіками світу може знову підвищитися після того, як президент США Джо Байден оголосив про різке підвищення тарифів на низку китайських імпортних товарів. Головний опонент його на майбутніх президентських виборах у США — Дональд Трамп — також схильний запровадити мито більш ніж 60% на китайські товари.

Пекінська влада висловила свій чіткий намір диверсифікувати доларові активи, і продаж Китаєм американських цінних паперів може прискоритися в міру відновлення торгової війни.

З іншого боку, Китай наростив свої запаси золота в офіційних резервах до 4,9% у квітні, що є найвищим показником із 2015 року.

Джерело: Мінфін

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону