Зверніть увагу

Киян інформуватимуть про відключення світла від ДТЕК «Київські електромережі» через застосунок Київ Цифровий

8 грудня 2023, 11:15Новини416

Этот материал также доступен на русском

Відтепер киян попереджатимуть у разі застосування стабілізаційних чи екстрених відключень у застосунку Київ Цифровий. Наразі потреби у відключеннях немає.

  • Посилання скопійованоlink copied

Київ Цифровий виступить комунікаційним майданчиком, що оперативно доносить актуальну інформацію від ДТЕК «Київські електромережі». А саме – інформуватиме про відключення електроенергії. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

Відтепер киян попереджатимуть у разі застосування стабілізаційних чи екстрених відключень у застосунку Київ Цифровий. Наразі потреби у відключеннях немає. Якщо вони будуть – у міському застосунку з’явиться сповіщення.

Нагадаємо, екстрені відключення застосовують, якщо через ворожі обстріли є пошкодження об’єкта енергоінфраструктури, або якщо для збалансування енергосистеми потрібно відключити більше ніж одну групу.

Під час стабілізаційних відключень ДТЕК «Київські електромережі» розподіляє доступний обсяг енергоспоживання між усіма клієнтами за групами. Ліміти енергоспоживання надає НЕК «Укренерго», коли в енергосистемі існує дефіцит. Такі відключення допомагають стабілізувати енергосистему.

У застосунку Київ Цифровий можна буде переглянути, до якої з 6-ти груп входить адреса, й отримувати спеціальне сповіщення, якщо енергосистемі міста знадобиться покривати дефіцит.

Щоб скористатися сервісом, потрібно додати адресу, за якою хочете отримувати повідомлення, та увімкнути сповіщення в налаштуваннях застосунку. Можна також налаштувати сповіщення: отримувати їх цілодобово або увімкнути режим «не турбувати вночі».

Ця функція буде доступна в міському застосунку: у розділі меню К → Комунальні послуги → ДТЕК Світло.

Також можливо заощаджувати електрику та допомагати місту в боротьбі за справність енергосистеми. У налаштуваннях профілю Київ Цифровий можна увімкнути «Нагадування о 19:00 про економію електроенергії». Тоді застосунок нагадає вимкнути зайві електроприлади.

У планах Київ Цифрового та ДТЕК «Київські електромережі» також повідомляти про планові роботи та аварії на електромережах.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?