Купальські свята: як зустріти Сонцеворот, щоб залучити щастя і добробут

20 червня 2024, 14:27Новини50

Этот материал также доступен на русском

Символічний портал у купальські свята відкриється вже 20 червня о 23:50

  • Посилання скопійованоlink copied

Купальські свята – це не просто час пишних гулянь та запальних танців. Це момент, коли магічний портал, що відкривається раз на рік, у день літнього сонцестояння, стирає межу між світами, а енергія природи сягає апогею. Тож шляхом певних ритуалів та афірмацій можна легко сповнитись силою природи та Сонця.

Про це розповіли в Facebook-групі “Сезони душі”.

В повідомленні зауважується, що символічний портал у купальські свята відкриється вже 20 червня о 23:50. Цей час визначають ідеальним моментом “включення” літнього Сонцевороту та переходу Сонця до Раку.

В цей особливий час наші предки вірили у силу давніх обрядів, що допомагали їм залучити щастя, здоров’я та кохання.

Ритуали на день

Дні літнього Сонцевороту вважаються одними із найпотужніших свят Коловороту.

“Афірмація цього дня “Все, що сіялося та вирощувалося – приносить Плоди””, – згадують у повідомленнях зі згадкою, що ця афірмація особливо активно працює під час денних ритуалів.

У цей особливий сакральний день радять встигнути виконати кілька важливих справ:

  • Згадати рідних та подякувати їм.
  • Готувати їжу в цей день можна тільки з продуктів, які дозріли та були зібрані цього сезону. Це може бути зелений борщ, молода картопля, багато зелені. Молодий сир. І перший молодий мед.
  • Зібрати або придбати букет із 7 видів трав та квітів та прикрасити оселю: “Символ цього дня – квітка Звіробою. Він схожий на яскраве Сонце. Якщо є можливість, знайдіть його або купіть”.
  • Надалі букет потрібно засушити, перев’язавши мотузкою або жовтою стрічкою із сімома вузлами. Це стане оберегом вашого будинку. Сушені трави та квіти варто зберігати до Зимового Сонцевороту (Коляди).

Серед ритуалів на цей день виокремлюють ритуал вірності, що залучає кохання. Для цього варто запалити свічки, бажаючи, щоб любов у вашому домі була такою ж яскравою та гарячою, як вогонь на свічках.

“Сяйте, тому що ви можете сяяти, незважаючи на тривожні та важкі дні”, – йдеться в повідомленні.

Ритуали на ніч

В найкоротшу ніч рекомендується скористатись наступною афірмацією: “Впусти в душу світло і збережи його до зими”.

В цей час також варто взяти сім гілочок трав або квітів, жовту нитку, свічку та плоску тарілку з водою. Запаліть вогонь на свічці та поставте її у воду. Далі сплетіть підготовлені трави у вінок, використовуючи жовту стрічку. Проте перед цим обережно пронесіть кожну зі стеблинок над вогнем, промовляючи слова: “Стань Плодом моєї любові та урожаєм, який я зберу”. Кожна з травинок символізуватиме те, що ви любите.

Опісля залишається вдягнути вінок на свічку – нехай вона ще деякий час так погорить. А вранці винесіть її на вулицю, щоб її висушило Сонце або омив дощ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону