Огляд ЗМІ

Куди звертатися щодо найкращих мікропозик в офлайні, — FinAwards2021

26 травня 2021, 11:38Новини138

Этот материал также доступен на русском

Незважаючи на часту критику мікрофінансових організацій з боку деяких людей, позики в МФО все одно користуються популярністю.

  • Посилання скопійованоlink copied

У столичному Regent Hill відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері — FinAwards 2021.

Ринок офлайн-кредитування в Україні стрімко розвивається. Тому на FinAwards-2021 було і нагородження найкращих в цьому сегменті. За це звання боролися 7 мікрофінансових компаній, які видають мікропозики через офіси/точки продажів, – повідомляє Finance.ua.

При цьому такі МФО повинні мати чинну ліцензію на видачу кредитів без претензій до відкликання з боку регулятора, а також видати не менше 20 тис. мікропозик за останні 3 місяці.

Претенденти:

  • Швидко гроші;
  • Благо;
  • КредитМаркет;
  • FinX;
  • Ваша Готівочка;
  • ICredit;
  • Credit2You.

Хто став найкращим? Почесне третє місце посіла Credit2You, де максимальна сума кредиту, який нові клієнти можуть отримати в точках видачі – 200 тис. гГрн, а максимальний термін становить 36 місяців.

Срібло в номінації присудили КредитМаркет. Ця МФО готова видати новим клієнтам максимум 500 тис. грн на 60 місяців.

А ось мікрофінансовою організацією з найкращими онлайн-позиками назвали Швидко гроші. Тут сума позики становить 20 тис. грн, а максимальний термін — 70 днів.


Директор компанії «Швидко гроші» Олександр Холод з нагородою на FinAwards2021

«Бізнес за останній рік дуже перебудовувався, але ми все одно збільшували кількість відділень і йшли в невеликі міста», — прокоментував Finance.ua директор «Швидко гроші» Олександр Холод.

Також він розповів, чому, незважаючи на часту критику мікрофінансових організацій з боку деяких людей, позики в МФО все одно користуються популярністю.

«Для багатьох клієнтів звернення до МФО — це перше звернення до фінансової компанії. Вони раніше не зверталися в банки. Це та категорія клієнтів, яким банк недоступний. І перше торкання до фінансової відповідальності – це дуже серйозна виховна частина. Йдеться про фінансову інклюзію, якою ми і займаємося. Вчимо клієнта нести фінансову відповідальність — нехай на невеликі суми, але він стикається з поняттям виконання своїх зобов’язань. Як правило, більшість клієнтів погашають свою заборгованість і, навчившись такої відповідальності, користуються все більшими сумами і це відкриває їм інші можливості на фінансовому ринку», — заявив Холод.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?