За кордоном

“Кривавий мафіозі”. Навальна закликала ЄС боротися з Путіним як з ватажком злочинного угруповання

28 лютого 2024, 17:37Новини85

Этот материал также доступен на русском

Вона наголосила, що Путін має відповісти за те, що він зробив із Росією, і за те, що він зараз робить з Україною, а також за загибель Олексія Навального у колонії

  • Посилання скопійованоlink copied

Вдова політика Олексія Навального Юлія Навальна закликала європейських політиків використати проти президента Росії Володимира Путіна методи, які застосовуються для боротьби з організованою злочинністю.

“Багато кому здається, що Путіна взагалі не перемогти. І в розпачі вони питають тепер уже в мене: як вам допомогти?” – сказала Навальна під час виступу в Європейському парламенті у Страсбурзі.

За її словами, подолати диктатора не вдасться, якщо вважати, що він – «людина принципова», має якісь моральні принципи та правила. Не допоможуть у боротьбі з ним і резолюції разом із пакетами нових санкцій, які «нічим не відрізняються від попередніх».

«Ви маєте справу не з політиком, а з кривавим мафіозі. Путін — ватажок організованого злочинного угруповання. У її складі і отруйники, і найманці, але це все пішаки. А головне — це близькі до Путіна люди, його друзі, підручні, зберігачі мафіозної каси», — наголосила вдова Навального.

Тому, за її словами, європейським політикам слід застосовувати проти Путіна відповідні методи. «Потрібно проводити розслідування, розкривати фінансові операції та знаходити тих, з ким пов’язана мафія у вашій країні. Ті, хто оминає санкції, допомагають Путіну та його дружкам ховати свої гроші», – зазначила Навальна.

Вона наголосила, що Путін має відповісти за те, що він зробив із Росією, і за те, що він зараз робить з Україною, а також за загибель Олексія Навального у колонії. «Мій чоловік ніколи вже не побачить прекрасну Росію майбутнього, але ми маємо її побачити. І я зроблю все для того, щоб мої мрії здійснилися. <…> Зло впаде, а прекрасне майбутнє настане», – завершила свій виступ Навальна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”