Огляд ЗМІ

Криптовалютні токени Starbucks ще до офіційного запуску торгуються за тисячі доларів

18 лютого 2023, 13:00Новини210

Представники Starbucks уклали угоду про партнерство з блокчейном Polygon

  • Посилання скопійованоlink copied

Найпопулярніша мережа кав’ярень Starbucks запустила бета-версію власних NFT, які є частиною програми лояльності Starbucks Odyssey.

Для розвитку власної Web3-ініціативи представники Starbucks уклали угоду про партнерство з блокчейном Polygon. Попри те, що NFT все ще недоступні широкому загалу, перші користувачі вже купують токени за майже $ 2,000 за одиницю.

З моменту запуску бета-версії Starbucks Odyssey на токен-маркетплейсі Nifty Gateway було продано 360 NFT на суму понад $ 143 000.

У грудні 2022 це вважалося низьким показником продажу, адже доволі обмежена кількість користувачів тоді мала змогу придбати токени.

Криптоспільноту здивувало інше — ціна найдешевшого NFT-активу програми Starbucks Odyssey — Holiday Cheer Edition 1 — зараз коштує щонайменше $ 1,900. Цікаво, що раніше ці токени роздавали учасникам програми лояльності безкоштовно — достатньо було просто виконати акційні умови або ж придбати токен задешево як подарунок. Користувачі припускають, що власники NFT вирішили спекулювати на перспективному зростанні криптоактиву і діють на випередження.

Втім інші NFT-токени від Starbucks мають значно менший попит, а діапазон цін на Nifty Gateway корелюється в межах від $ 69 до $ 285.

На цю мить власники будь-яких Starbucks NFT не мають жодних переваг над простими відвідувачами популярної мережі кав’ярень. Творці програми лояльності свого часу обіцяли учасникам доступ до приватних заходів, міжнародних поїздок, особливих бонусів. Щоправда, нічого з цього поки не реалізовано.

Джерело

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення