Криптовалютні аналітики спрогнозували апокаліпсис альткоїнів

12 вересня 2023, 15:28Новини131

Этот материал также доступен на русском

Ціни на Ethereum залишаються близькими до психологічно важливого рівня у $1600

  • Посилання скопійованоlink copied

11 вересня аналітик Matrixport Маркус Тілен опублікував свіжий звіт про криптовалюти під назвою «Наближається крах альткоїнів». Криптоексперт передбачає грандіозне падіння Ethereum та інших віртуальних монет.

«Ефіріум також виявився не «ультразвуковими грошима», — зазначив Тілен. — «Однак, мережа все ще виглядає дуже сильною у довгостроковій перспективі».

Аналітик додав, що ціни на Ethereum залишаються близькими до психологічно важливого рівня у $ 1600, зауваживши: «Перерва може призвести до зниження цін, особливо якщо зростання доходів розчарує [інвесторів — ред.]».

У звіті також зазначається, що поточні рівні провідного альткоїна «змушують бути вкрай обережними щодо ефіру». Тілен попереджає: «Ми навіть можемо уявити собі сценарій, при якому ціни суттєво впадуть до кінця року».

Криптоексперт наголосив: якщо ETH опуститься нижче $ 1,500, то цифровий актив зрештою може впасти до $ 1,000.

«Зниження нижче $ 1 500 може повернути ідею про те, що ефіріум може знизитися до $ 1 000 — рівня, який здавався б виправданим, виходячи з прогнозу доходів від екосистеми Ethereum», — підкреслив Тілен. Однак, на думку аналітика, повернення до рівня $ 1 000 для ETH є малоймовірним, якщо тільки біткоїн не впаде до мінімальних рівнів циклу, яких він досягнув після краху FTX.

Ethereum сьогодні, 12 вересня, просідає на 2,17% і торгується за $ 1,580. Загальна кількість монет, що циркулюють на ринку, склала $ 189,9 млрд, а трейдери оформили добові торгові угоди на суму $ 8,6 млрд.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?