Кредитка для дитини: переваги та недоліки

29 червня 2021, 10:21Новини759

Этот материал также доступен на русском

При використанні кредитного ліміту відсотки великі (3,6% в місяць), розмір комісій за переведення в готівку залежить від суми.

  • Посилання скопійованоlink copied

Наразі багато батьків надають перевагу пластиковим кредитним карткам для своїх дітей. Простобанк розказав про всі плюси та мінуси.

Кредитний ліміт по карті (джерелом грошей служить кредитка батьків) встановлюється особисто батьком – на суму не більше 300 гривень. Кредитний ліміт можна зробити нульовим – і карта перетвориться в дебетову, навіть депозитну (при зарахуванні власних коштів на карту і умови залишку на рахунку понад 100 гривень на ці кошти нараховуються відсотки за ставкою 7% річних). Увага! З 20.06.2019 кредитний ліміт за Картами Юніора не встановлюється.

Важливо, що свою заявку дитина повинна заповнити особисто, включаючи дані свідоцтва про народження – що корисно для самооцінки дитини і допоможе її при заповненні таких документів в подальшому.

Видача та перевипуск Junior Сard безкоштовні. А дизайн можна вибрати самостійно (за окрему плату, зрозуміло).

При використанні кредитного ліміту відсотки великі (3,6% в місяць), розмір комісій за переведення в готівку залежить від суми (до 100 грн: 7 грн, від 100 до 200 грн. тариф складе 12 грн, від 200 до 300 грн – 18 грн), але не залежить від розташування – по цьому ж тарифу можна зняти гроші і за кордоном. Великі відсотки навіть за переведення в готівку власних покладених на картку коштів (1% в мережі банку; а за кордоном і зовсім дорого: 2%).

Якщо врахувати, що оплачують комісії і ставку майже завжди батьки – дитина не привчається до належного відношення ані до кредитів (як до додаткових витрат за позику), ані взагалі до незарплатних пластикових карт (як до платного сервісу).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?