Кредитка для дитини: переваги та недоліки

29 червня 2021, 10:21Новини784

Этот материал также доступен на русском

При використанні кредитного ліміту відсотки великі (3,6% в місяць), розмір комісій за переведення в готівку залежить від суми.

  • Посилання скопійованоlink copied

Наразі багато батьків надають перевагу пластиковим кредитним карткам для своїх дітей. Простобанк розказав про всі плюси та мінуси.

Кредитний ліміт по карті (джерелом грошей служить кредитка батьків) встановлюється особисто батьком – на суму не більше 300 гривень. Кредитний ліміт можна зробити нульовим – і карта перетвориться в дебетову, навіть депозитну (при зарахуванні власних коштів на карту і умови залишку на рахунку понад 100 гривень на ці кошти нараховуються відсотки за ставкою 7% річних). Увага! З 20.06.2019 кредитний ліміт за Картами Юніора не встановлюється.

Важливо, що свою заявку дитина повинна заповнити особисто, включаючи дані свідоцтва про народження – що корисно для самооцінки дитини і допоможе її при заповненні таких документів в подальшому.

Видача та перевипуск Junior Сard безкоштовні. А дизайн можна вибрати самостійно (за окрему плату, зрозуміло).

При використанні кредитного ліміту відсотки великі (3,6% в місяць), розмір комісій за переведення в готівку залежить від суми (до 100 грн: 7 грн, від 100 до 200 грн. тариф складе 12 грн, від 200 до 300 грн – 18 грн), але не залежить від розташування – по цьому ж тарифу можна зняти гроші і за кордоном. Великі відсотки навіть за переведення в готівку власних покладених на картку коштів (1% в мережі банку; а за кордоном і зовсім дорого: 2%).

Якщо врахувати, що оплачують комісії і ставку майже завжди батьки – дитина не привчається до належного відношення ані до кредитів (як до додаткових витрат за позику), ані взагалі до незарплатних пластикових карт (як до платного сервісу).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро