Кредобанк надав благодійну допомогу в сумі 7,7 мільйона гривень на добудову Центру протимінної діяльності Міноборони України

29 грудня 2022, 14:47Новини85

Этот материал также доступен на русском

Внаслідок активних бойових дій понад 30 мільйонів гектарів земель території України потребують розмінування

  • Посилання скопійованоlink copied

Кредобанк надав благодійну допомогу в сумі 7,7 мільйона гривень на добудову Центру протимінної діяльності Міністерства оборони України.

Запуск Центру протимінної діяльності дозволить українським військовим проводити першочергові роботи з гуманітарного розмінування земель, промислових та інфраструктурних об’єктів на звільнених від російського окупанта територіях, а також проводити навчання фахівців з усіх видів розмінування.

«Заміновані землі – одна з найбільших проблем, які Україні принесла російська агресія. Внаслідок активних бойових дій понад 30 мільйонів гектарів земель території України потребують розмінування, і ця цифра може збільшуватись. Ми підтримали ініціативу Міністерства оборони України, бо розуміємо, що саме розмінування є запорукою повернення українських територій до мирного життя та початку відбудови. Вірю, що новий Центр протимінної діяльності допоможе ефективно вирішувати цю довгострокову проблему», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Центр протимінної діяльності створено Міністерством оборони України, а відповідальність за формування центру покладено на Державну спеціальну службу транспорту Державна спеціальна служба транспорту Міністерства оборони України спільно зі Збройними Силами України, іншими складовими сектору безпеки та оборони, ефективно виконує завдання щодо відсічі збройної агресії російської федерації та розмінування об’єктів транспортної інфраструктури, промислових споруд та будівель, земель сільськогосподарського призначення.

З початку повномасштабного вторгнення агресора інженерно-саперними підрозділами Державної спеціальної служби транспорту виявлено та знищено понад 7 800 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено 1 000 га земель різного призначення, перевірено 1 105 км шляхового сполучення.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро