Країни G7 продовжать відключати банки росії від світової фінансової системи

7 квітня 2022, 20:18Новини315

За підсумками зустрічі глав МЗС G7 було оголошено, що “Велика сімка” підтримуватиме і посилюватиме тиск на росію

  • Посилання скопійованоlink copied

Країни G7 й надалі вживатимуть заходів щодо відключення російських банків від світової фінансової системи у зв’язку з війною росії проти України. Про це йдеться у поширеній у четвер, 7 квітня заяві лідерів об’єднання.

“Ми вже значно погіршили фінансову систему росії, націлившись на операції з активами Центробанку та низки інших фінансових інститутів”, – йдеться у заяві.

Тиск на Росію

Країни Групи семи також посилять тиск на росію, у тому числі через запровадження додаткових санкцій проти російських державних структур, йдеться у заяві лідерів G7. У ній наголошується, що керівництво рф “більше не зможе спиратися на ці установи” для стабілізації економіки та досягнення своїх цілей.

Нафта та вугілля

Країни Групи семи мають намір прискорити реалізацію планів щодо скорочення залежності від російської нафти та відмови від постачання вугілля з рф. “Ми також прискоримо нашу роботу щодо зниження залежності від російської нафти”, – наголошується у документі. Крім того, країни G7 домовилися співпрацювати з метою забезпечення стабільних та стійких глобальних постачань енергоресурсів, а також прискореного скорочення загальної залежності від копалин для подальшого переходу на екологічно чисті джерела енергії.

Санкції щодо ОПК

Також будуть запроваджені додаткові санкції проти оборонно-промислового комплексу росії із метою підірвати потенціал Збройних сил рф.

Раніше в четвер за підсумками зустрічі глав МЗС G7 було оголошено, що “Велика сімка” підтримуватиме і посилюватиме тиск на росію шляхом введення скоординованих додаткових обмежувальних заходів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога