Кошти за пробне ЗНО-2022 можна переказати ЗСУ автоматично

20 вересня 2022, 14:31Новини230

Этот материал также доступен на русском

Ділити суму коштів для переказу на різні призначення та частини не дозволяється

  • Посилання скопійованоlink copied

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку повернення регіональними центрами оцінювання якості освіти невикористаної частини коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році» від 15 липня 2022 р. № 630.

Затвердженим Порядком, зокрема передбачено, що сума, що підлягає поверненню учаснику пробного зовнішнього незалежного оцінювання, визначається регіональним центром на підставі заяви про повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. До заяви учасник за наявності додає оригінал або копію квитанції чи іншого платіжного документа, який підтверджує внесення плати за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Для повернення коштів учасник використовує спеціальний сервіс, розміщений на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти за адресою https://zno.testportal.com.ua/pzno/login.

Для використання цього сервісу учасник авторизується на ньому, зазначивши такі дані:

  1. найменування регіонального центру, якому було сплачено за послугу з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році;
  2. логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО, створеної на сайті відповідного регіонального центру.

На сервісі учасник обирає один із варіантів повернення коштів:

  • на особистий (іншої фізичної особи) банківський рахунок;
  • на спеціальний рахунок Національного банку України для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Ділити суму коштів для переказу на різні призначення та частини не дозволяється.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні