За кордоном

Корейці не хочуть працювати 69 годин на тиждень

10 березня 2023, 15:55Новини363

Этот материал также доступен на русском

Представник Федерації корейських профспілок заявив, що уряд «примушує робітників до дуже довгих та інтенсивних переробок»

  • Посилання скопійованоlink copied

Профспілки Південної Кореї розкритикували план адміністрації президента Юн Сок Єля запровадити 69-годинний робочий тиждень. Вони назвали ініціативу “токсичною”, вказавши, що ідеї нової адміністрації відстали від життя, пише Financial Times.

З 2018 року в Південній Кореї діє система організації робочого тижня, яка включає 40 годин звичайної та 12 годин понаднормової роботи. Консервативна адміністрація Юн Сок Єля, який обійняв посаду у травні минулого року, хоче змінити систему, щоб вирішити проблему старіючого населення, низької народжуваності та скорочення робочої сили, пояснює FT.

За державним планом, працівники зможуть самі складати свій графік, але максимальна кількість годин зросте з 52 до 69.

“Ми зможемо вирішити такі серйозні соціальні проблеми, як швидке старіння населення та низька народжуваність, надавши жінкам можливість більш гнучкого вибору робочого часу”, – пояснив міністр праці Лі Чжун Сік.

Ідею підтримали і бізнес-асоціації, наголосивши, що вона дозволить «керівництву та працівникам підвищувати ефективність за рахунок вибору робочого часу», зазначає FT.

У свою чергу, представник Федерації корейських профспілок заявив, що уряд «примушує робітників до дуже довгих та інтенсивних переробок». Новому президентові у цьому питанні протистоїть і головна опозиційна партія країни – «Демократична партія Тобуро». Раніше вона заявила, що має намір заблокувати ініціативу в парламенті, пославшись на високу поширеність виробничих травм та смертей через надмірну роботу.

За даними міністерства праці Південної Кореї, у 2021 році владі було подано 739 заяв на отримання державної компенсації через смерть від перевтоми. Майже 40% із них були задоволені, пише FT.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення