Конгрес США збільшив допомогу Україні до $13,6 млрд

9 березня 2022, 16:27Новини99

Этот материал также доступен на русском

Частина коштів буде використана як гарантія по кредитах Польщі, щоб допомогти їй замінити літаки, які вона надасть Україні.

  • Посилання скопійованоlink copied

Лідери Конгресу в середу, 9 березня, досягли двопартійної домовленості щодо збільшення до $13,6 млрд допомоги Україні та європейським союзникам, повідомляє агенція АР, зазначає Investory News.

Так, минулого тижня президент США Джо Байден запитував у Конгресі $10 млрд для України, але в понеділок конгресмени вирішили збільшити суму до $12 млрд, а наступного дня ще на $1,6 млрд. З цієї суми $4 млрд буде розподілено між Україною та країнами Центральної Європи для допомоги 2 млн українцям, які залишили країну через військові дії.

Ще $6,7 млрд будуть спрямовані на введення американських військ і техніки в регіон та на перекидання американського військового обладнання Україні та союзникам США.

За словами лідера меншості в Сенаті Мітча Макконнелла, республіканця від штату Кентуккі, частина коштів буде використана як гарантія по кредитах Польщі, щоб допомогти їй замінити літаки, які вона надасть Україні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога