Зверніть увагу

Компенсації за знищене житло: проведена нарада з представниками областей

21 серпня 2023, 16:00Новини307

Станом на сьогодні відпрацьована майже чверть від всіх заявок на суму понад 700 мільйонів гривень за програмою єВідновлення

  • Посилання скопійованоlink copied

Віце-прем’єр-міністр з відновлення — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів селекторну нараду з представниками обласних державних (військових) адміністрацій щодо опрацювання заявок по програмі #єВідновлення (ремонти сумою до 200 тисяч гривень) та програмі компенсацій за знищене житло.

«Станом на сьогодні відпрацьована майже чверть від всіх заявок на суму понад 700 мільйонів гривень за програмою єВідновлення. Цей показник міг би бути набагато вищим. Закликаємо місцеві влади активніше працювати в комісіях. Міністерство зі свого боку готове надати будь-яку технічну та консультаційну допомогу, направити людей в громади, де не вистачає власного ресурсу.

Так само важливо тримати високу динаміку для комісій, що працюють з українцями, які втратили житло через російську військову агресію. Цього тижня провели навчальні семінари та тренінги по роботі з реєстрами, особливостями нарахування розміру компенсації за знищене майно, питаннями прийому та обробки заяв від громадян.

Зараз маємо трохи менше 2 тисяч заяв, і очікуємо зростання їх кількості», – зауважив Олександр Кубраков.

Нагадаємо, на першому етапі програми компенсації за знищене житло розглядаються заявки лише від одноосібних власників житла. Для тих, чиє житло знаходиться у співвласності, хто вже зробив ремонти, чиє житло знаходиться на тимчасово окупованій території – наразі механізми знаходяться в розробці і будуть презентовані восени.

Якщо у вас виникають будь-які запитання звертайтеся на урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:

Вся інформація про умови та порядок отримання компенсації доступна в будь-який час на сайті програми єВідновлення https://erecovery.diia.gov.ua/.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації