Проекти та інновації

Компанія Trustee запустила банківську картку для оплат криптовалютами

2 серпня 2023, 09:22Новини282

Віртуальну криптокартку від Trustee можна додати у Google Pay та Apple Pay

  • Посилання скопійованоlink copied

З вівторка, 1 серпня 2023 року, українці можуть використовувати цифрові монети для оплат у кінотеатрах, магазинах, ресторанах та інших закладах. Використання криптовалют як платіжного засобу стало можливим завдяки запуску віртуальної криптовалютної картки компанією Trustee.

Нова криптокартка доступна в застосунку Trustee Plus та емітована Masterсard. Вона передбачає зручність та безпечність звичайної банківської картки. При цьому віртуальну криптокартку від Trustee можна додати у Google Pay та Apple Pay для зручних оплат зі смартфону. При конвертації криптовалют у місцеву валюту передбачена комісія 0,5%.

З 1 до 5 серпня українці можуть замовити криптовалютну картку безкоштовно. Стандартна ціна її випуску сягає 10 євро. Пропозицією скористалася перша тисяча користувачів.

“Я відчуваю неймовірне піднесення і радість, тому що впевнений, що саме зараз ми з вами робимо перший суттєвий крок у світ нових фінансових можливостей. Ми зробили все для того, щоб кожен міг використовувати криптовалюти для щоденних витрат. Вже зараз перша 1000 користувачів активувала свої криптокартки в застосунку Trustee Plus. Впевнений, що найближчими годинами ця цифра збільшиться в 10 разів.” – Вадим Груша, засновник та CEO компанії Trustee.

Комісія за переказ криптовалют чи обслуговування криптокартки від Trustee не передбачена. Новий платіжний інструмент призначений як для досвідчених користувачів цифрових активів, так і для новачків. які тільки знайомляться з фінансовими можливостями криптосфери.

Очікується, що незабаром криптокартка буде у кожному смартфоні.

Довідка: Trustee – ліцензований постачальник послуг у сфері цифрових активів. Його головний R&D офіс розміщений у Вінниці. Компанія Trustee створила мобільний застосунок Trustee Wallet у 2019 році. Він має більш ніж мільйон користувачів. Ріст популярності криптовалют спонукає українців купити Dogecoin або інший цифровий актив.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна