Проекти та інновації

Комітет ВРУ обрав кандидатів у комісію з відбору директора Бюро економічної безпеки

30 квітня 2021, 14:16Новини311

Этот материал также доступен на русском

Троє народних депутатів, які були серед претендентів, заявили про відкликання своїх кандидатур.

  • Посилання скопійованоlink copied

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики 28 квітня провів у режимі відеоконференції спеціальне відкрите засідання, на якому розглянув питання про відбір представників Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки за поданням Комітету, зазначає Finbalance.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив, що для участі у відборі громадськими об’єднаннями, професійними спілками та їх об’єднаннями, асоціаціями, організаціями роботодавців та їх об’єднаннями, недержавними засобами масової інформації було запропоновано 22 кандидатури. Троє народних депутатів, які були серед претендентів, заявили про відкликання своїх кандидатур.

Члени Комітету заслухали кандидатів і шляхом рейтингового голосування обрали до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки Людмилу Рубаненко і Галину Шевченко. Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді включити цих осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки за поданням фінкомітету ВР.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…