Коли договори купівлі/продажу можуть будуть розірвані в судовому порядку?

15 березня 2021, 17:18Новини162

Этот материал также доступен на русском

Сплачені гарантійні внески залишаться у держави.

  • Посилання скопійованоlink copied

У випадку несплати у встановлені терміни визначених на онлайн-аукціонах цін приватизаційних активів Фонд держмайна та його регіональні відділення звертатимуться до суду для розірвання договорів купівлі-продажу, повідомляє ФДМУ.

Так, відповідно до частини 3 статті 24 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», «несплата коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 60 днів з дня укладення договору купівлі-продажу є підставою для розірвання такого договору відповідно до статті 30 цього Закону».

Таким чином, сплачені гарантійні внески залишаться у держави, а об’єкти приватизації будуть виставлені на нові онлайн-аукціони.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чимало з державних підприємств залишилися виключно на папері, не працюючи десятиліттями і накопичуючи борги

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чи реально отримати 8 мільярдів від приватизації у 2022 році?

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як буде працювати новий сервіс автоматичної оцінки та як безкоштовно дізнатися оціночну вартість квартири, будинку, земельної ділянки чи будь-якої іншої нерухомості.

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як гарантовано виграти приватизаційний аукціон та чому неможливо купити перемогу за хабар

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чим малі порти України можуть бути цікавими для інвесторів та чому приватизація цих об’єктів дозволить залучити інвестиції у їхній розвиток

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Нового керівника ЧМП міністр інфраструктури Владислав Криклій призначив 30 квітня 2021 року