За кордоном

КНДР розмістить ядерну зброю на кораблях

29 серпня 2023, 10:43Новини311

Этот материал также доступен на русском

Північна Корея активізує зусилля з розгортання балістичних ракет на підводних човнах з ядерними боєголовками, а також з оснащенням підводних безпілотників ядерною зброєю.

  • Посилання скопійованоlink copied

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ін повідомив, що військово-морські сили країни будуть складовою “державного ядерного стримування”.

Цю заяву він зробив під час візиту до командування військово-морської служби, передає видання Kyodo.

Кім Чен Ін засудив лідерів Японії, США і Південної Кореї як “босів банд” у своїй промові, виголошеній під час відзначення Дня військово-морського флоту. Він наголосив на необхідності підготовки військово-морських сил “до зламання волі ворога до війни” і не виключив можливості розміщення ядерної зброї на флоті країни.

Кім Чен Ін також висловив занепокоєння через “безрозсудні конфронтаційні дії” лідерів Японії, США і Південної Кореї, які, на його думку, зробили води навколо Корейського півострова “найбільш нестабільними водами з небезпекою ядерної війни”.

За інформацією, що надходить, Північна Корея активізує зусилля з розгортання балістичних ракет на підводних човнах з ядерними боєголовками, а також з оснащенням підводних безпілотників ядерною зброєю.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?