Кінний клуб Equides Club в Києві

18 липня 2023, 16:48Новини120

Візит до кінно-спортивного клубу Києва чудовий спосіб провести вихідні

  • Посилання скопійованоlink copied

Відвідування кінного заміського клубу є унікальним досвідом. Він об’єднує спілкування з тваринами, насолоду природою та можливість взяти участь у цікавих заходах.

64b642c2bf4ff.webp

Переваги відвідування кінного клубу під Києвом

Візит до кінно-спортивного клубу Києва чудовий спосіб провести вихідні. Це чудова нагода для активного та захопливого відпочинку, що має низку суттєвих переваг:

  1. Фізична активність. Їзда на коні є фізично інтенсивним видом занять, що допомагає зміцнити м’язи, розвинути координацію та рівновагу, а також покращити загальну фізичну форму.
  2. Поліпшення психічного стану. Контакт із кіньми та їзда верхи мають заспокійливий ефект на нервову систему. Робота з тваринами знижує стрес, покращує настрій і підвищує самооцінку.
  3. Контакт із природою. Кінні клуби Київської області розташовуються в мальовничих місцях, оточених природою. Відвідування таких клубів дає можливість насолодитися свіжим повітрям, красою ландшафту і спокоєм заміської місцевості.
  4. Нові знайомства. Відвідуючи кінні клуби Києва, ви зможете зустріти людей, які поділяють пристрасть до коней і верхової їзди. Ви також зможете приєднатися до спільноти однодумців, обмінюватися досвідом, брати участь у спільних заходах і завести нові цікаві знайомства.

Кінний клуб у Лісниках: знайомство з кіньми в Equides Club

Кінний клуб Equides Club це заклад сімейного типу, що розташований у мальовничому місці на березі озера. Тут є академія верхової їзди для початківців і любителів, а також забезпечуються необхідні оптимальні умови тренувань для професійних спортсменів. Головними напрямками академії кінного клубу в Лісниках є виїздка та конкур.

Тренери в Equides Club справжні професіонали своєї справи. Вони детально розкажуть, як правильно спілкуватися й сидіти верхи на конях, як зберігати спокій, а також поділяться цікавими та корисними порадами. Вони зроблять все необхідне, щоб верхова їзда, нехай навіть ваш перший досвід, стала справжнім задоволенням.

Окрім занять із кіньми, заміський комплекс пропонує низку інших розваг, зокрема:

  • гольф-клуб;
  • тренажерний зал;
  • критий і відкритий басейни;
  • СПА-центр із різноманітними масажами та доглядовими процедурами.

Для дітей в Equides Club обладнано спеціальний дитячий клуб, де працюють досвідчені вихователі. А для дітей 6 років і старше доступні спеціальні кінні тренування.

Контакти:

Новообухівська траса, с. Лісники

вул. Вишнева, 36 (15 км від центру столиці)

info@equides.com.ua

+38 (050) 338 58 58

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро