Колізії та конфлікти

Хабарника з Рівного змусили перерахувати 2 млн грн на потреби ЗСУ

18 серпня 2023, 12:29Новини115

Також суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 68 тис. грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) визнав винним в одержанні неправомірної вигоди депутата Рівненської обласної ради, який одержав хабар за оформлення інвалідності постраждалій унаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Як повідомляють у телеграм-каналі Спеціальної антикорупційної прокуратури, 17 серпня ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП і депутатом Рівненської обласної ради.

“Депутат, який одночасно обіймав посаду головного лікаря КП “Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення”, обвинувачувався в тому, що висловив прохання в одержанні та фактично одержав від громадянки зі статусом особи, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи, яка мала супутні захворювання, 1,2 тис. дол. США за оформлення документів, необхідних для ухвалення рішення про інвалідність, пов’язану з наслідками аварії на ЧАЕС”, – ідеться в повідомленні.

Суд визнав депутата винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України, і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 68 тис. грн із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у закладах охорони здоров’я, строком на один рік.

Також, за даними САП, засуджений зобов’язався перерахувати на потреби Збройних сил України 2 млн грн.

Вирок може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів із дня його оголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?