Зверніть увагу

Кабмін змінив порядок виплати допомоги безробітним

21 березня 2022, 14:29Новини1024

Этот материал также доступен на русском

Заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації можна буде подати за допомогою “Дії”

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів України встановив порядок реєстрації безробітних, нарахування та виплату допомоги по безробіттю під час війни.

Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, новий порядок передбачає, що заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації можна буде подати за допомогою порталу або мобільного додатку “Дія” та електронних сервісів Державної служби зайнятості.

Водночас отримувачі допомоги будуть залучатися до виконання суспільно-корисних робіт.

“Допомога по безробіттю буде виплачуватися після реєстрації через портал або додаток “Дія” чи електронні сервіси служби зайнятості. Це значно спростить процедуру й дозволить охопити державною підтримкою якнайбільше безробітних українців”, – зазначив заступник міністра економіки Ігор Дядюра.

Він уточнив, що в тих областях, де центри зайнятості не можуть забезпечити фінансування допомоги, перерахування коштів буде здійснюватись АТ “Ощадбанк” на банківський рахунок заявника або шляхом переказу через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.

Водночас постанова уряду передбачає припинення реєстрації безробітного в центрі зайнятості в разі його відмови від виконання суспільно-корисних робіт.

“Тож не працевлаштовані українці, які отримують державну допомогу, зобов’язані брати участь у таких роботах на вимогу військового командування або органів місцевого самоврядування”, – наголошується у повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні