Кабмін затвердив нову редакцію переліку послуг, для імпорту яких НБУ має дозволити здійснення платежів

25 липня 2022, 16:36Новини207

Этот материал также доступен на русском

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію переліку послуг, робіт та прав інтелектуальної власності, для імпорту яких Нацбанк має дозволити здійснення платежів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію переліку послуг, робіт та прав інтелектуальної власності, для імпорту яких Нацбанк має дозволити здійснення платежів, зазначає FinClub.

Так, згідно з розпорядженням уряду №814, яке набуло чинності з 23 липня, з нього виключено такі послуги як рекламна діяльність, оренда автотранспорту, розрахунки за ліцензійними договорами, зокрема роялті.

Водночас до переліку було включено послуги, пов’язані за участю футбольних клубів у єврокубках УЄФА, а також збірної України у змаганнях під егідою УЄФА та ФІФА до червня 2023 року.

Крім цього, до нього, зокрема, внесено послуги з надання персоналу компаніями-нерезидентами, послуги щодо цілого ряду спеціальних ремонтів, послуги оперативного управління, а також послуги з організації та проведення таборів відпочинку, спортивних та оздоровчих для дітей, підлітків та молоді.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні