Кабмін установив додаткову умову для отримання ліцензії туроператорами

12 січня 2023, 16:54Новини185

Этот материал также доступен на русском

Туроператор на своєму веб-сайті зобовʼязаний, поміж іншого, розмістити у довільній формі інформацію про дату та номер рішення про видачу ліцензії

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін уніс зміни до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності.

Відповідна урядова постанова від 10 січня 2023 року № 22 набрала чинності 12 січня.

Тарас Мельничук, постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді, роз’яснив деталі ухваленого документа.

“Перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, доповнено документом, який підтверджує відсутність здійснення контролю за діяльністю субʼєкта господарювання резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України. Передбачено, що туроператор на своєму веб-сайті зобовʼязаний, поміж іншого, розмістити у довільній формі інформацію про дату та номер рішення про видачу ліцензії на провадження туроператорської діяльності”, – зазначив депутат.

Документом установлено, що строк, протягом якого ліцензіати подають до органу ліцензування документи, передбачені Ліцензійними умовами провадження туроператорської діяльності, затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 11 листопада 2015 року № 991, становить чотири місяці з дня набрання чинності постановою № 22.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні