Зверніть увагу

Кабмін тимчасово дозволив проводити торги на Prozorro без аукціонів

3 січня 2023, 09:17Новини168

Навіть за відсутності аукціонів у системі Prozorro й надалі проводитимуться конкурентні закупівлі, які дають змогу економити кошти

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін ухвалив зміни до постанови № 1178, згідно з якими з 3 січня відкриті торги з особливостями в системі Prozorro тимчасово проходитимуть без аукціонів.

Про це повідомляє пресслужба Prozorro.

Відмова від аукціонів має забезпечити рівні права всіх учасників закупівель під час регулярних та тривалих відключень електроенергії, йдеться в повідомленні. У Prozorro пояснюють, що з початком масованого обстрілу енергоінфраструктури підприємці частіше скаржаться, що не змогли взяти участь в аукціоні через відсутність інтернету.

Кілька разів Prozorro була змушена перенести дату проведення аукціонів, проте за нинішніх умов це не є системним розв’язання проблеми та призводить до затягування торгів.

«Відмова від аукціонів — це тимчасове рішення, і ми будемо раді їх повернути, як тільки ситуація з нашою енергосистемою буде більш стабільною та прогнозованою», — коментують у Prozorro.

Водночас наголошується, що навіть за відсутності аукціонів у системі Prozorro й надалі проводитимуться конкурентні закупівлі, які дають змогу економити кошти. Система автоматично визначатиме найбільш вигідну пропозицію на основі цін, наданих постачальниками під час подання своєї тендерної пропозиції.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні