Кабмін призначив наглядову раду «Нафтогазу»

24 січня 2023, 18:00Новини93

Этот материал также доступен на русском

Як представників держави призначили Наталію Бойко й Ростислава Шурму

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів схвалив кандидатури шістьох осіб на посади членів наглядову раду НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляє прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За даними «Економічної правди», як незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу» призначили:

  • Анфіннсена Тора Мартіна. Він має 31 рік досвіду в норвезькій державній видобувній компанії Equinor. Мартін є старшим радником в консалтинговій компанії Boston Consulting Group, членом наглядових рад 5 компаній, в тому числі міжнародного енерготрейдера Danske, Eurogas, газової електростанції Dublin Bay Power.
  • Ван дер Хейдена. Він професор бізнес-школи INSEAD (Франція), науковець та викладач з досвідом викладання стратегії та корпоративного управління 42 роки, з них 9 років у Єльському університеті та 33 роки в INSEAD. Є членом наглядових рад 5 компаній та бізнес-асоціацій. Має понад 20 років безперервної роботи з нафтогазовими компаніями.
  • Маріно Ентоні Вільяма, який з 2012 року виконавчий директор, а з 2016 року президент та гендиректор Vermilion Energy. Раніше працював у наглядових радах 6 компаній.
  • Хукведа Річарда Марка, який має 37 років досвіду у трейдингу вуглеводнів та фінансах, з них 33 роки у компанії BP. Працював директором у раді директорів французької компанії атомної генерації EDF, є членом наглядових рад провідної світової компанії зі зберігання нафтопродуктів Royal Vopak N.V.

Ван дер Хейден Людо та Річардс Маркус обіймали посади в раді компанії до вересня 2021 року, але звільнилися через конфлікт із тодішнім головою НАК Юрієм Вітренком.

Як представників держави призначено Наталію Бойко та Ростислава Шурму, який є діючим заступником керівника Офісу Президента, а до 2019 року був генеральним директором заводу «Запоріжсталь». До цього повноваження наглядової ради «Нафтогазу» виконував Кабінет Міністрів.

Також, за словами Шмигаля, на фінішну пряму також виходить процес відбору директора НАБУ.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?