Кабмін продовжив граничну націнку в 10% на хліб, молоко, яйця та олію на три місяці після війни

1 травня 2022, 18:45Новини292

Этот материал также доступен на русском

Надбавка встановлена з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, упаковки та інших послуг

  • Посилання скопійованоlink copied

Про це йдеться в опублікованій на сайті уряду постанові №488, прийнятій 29 квітня.

Як нагадує портал Delo.ua, надбавка встановлена з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, упаковки та інших послуг, пов’язаних з продажем товарів кінцевим споживачам.

Йдеться про низку товарів, що мають істотне соціальне значення: це борошно пшеничне вищого гатунку, молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), хліб житньо-пшеничний, птиця (тушка куряча, чверть тушки курячої), яйця курячі категорії С1, батон та олія соняшникова рафінована.

Нагадаємо, що зазначену націнку на хліб було встановлено Кабміном ще 30 грудня 2021 року. 12 січня вже нинішнього року уряд розширив список таких продуктів. Рішенням від 18 березня Кабмін, зокрема, визначив, що під вищевказаними продовольчими товарами маються на увазі саме товари вітчизняного виробництва, окрім тих, які марковані як органічна продукція.

Термін дії держрегулювання цін на них із граничною надбавкою в 10% встановлено на період дії карантину Covid-19, але не пізніше 30 квітня. Сам карантин, нагадаємо, формально діє на сьогодні до 31 травня, проте на час воєнного стану уряд фактично скасував усі обмеження, що діяли у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні