Проблемні борги

Кабмін почав роботу над погашенням боргів із зарплати медпрацівникам

18 червня 2021, 17:40Новини264

Этот материал также доступен на русском

«Для вирішення даного питання необхідно вжити відповідних заходів, щоб така ситуація не повторювалася в майбутньому», – заявив Денис Шмигаль

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів вирішив впритул зайнятися питанням заборгованостей по заробітних платах перед медичними працівниками. Питання поставили жорстко – їх потрібно погасити якомога швидше.

Про це написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegam-каналі.

Він повідомив, що розпорядження про термінову підготовку проєкту постанови погашення заборгованості перед медичними працівниками вже було передано Міністерству охорони здоров’я та Національній службі здоров’я (НСЗУ). Крім основного завдання, про відомства повинні з’ясувати та детально розібратися в причинах виникнення заборгованостей.

«Для вирішення даного питання необхідно вжити відповідних заходів, щоб така ситуація не повторювалася в майбутньому», – заявив Денис Шмигаль.

Він також зазначив, що Міністерство соціальної політики та Міністерство фінансів у найближчому майбутньому мають розробити проєкт змін до державного бюджету щодо врегулювання ситуації з виплатою лікарняних.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні