Зверніть увагу

Кабмін передав Glusco в управління «Укрнафті»

13 вересня 2023, 16:26Новини231

Кабінет міністрів ухвалив рішення про передачу мережі АЗС Glusco, яку пов’язували з оточенням Віктора Медведчука, в управління НАК «Нафтогаз України»

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів визначив «Укрнафту» управителем активів компанії Glusco. Про це повідомив у Facebook голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

«Також КМУ дав завдання врегулювати питання відшкодування витрат, понесених ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» (U.GO), яке займалося перезапуском заарештованих комерційних активів Медведчука.

Нагадую, що обидві компанії, «Укрнафта» й «Нафтогаз Ойл Трейдинг», входять до групи «Нафтогаз» і продовжують працювати», — написав Чернишов.

Як повідомляв enkorr, 13 травня 2022 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про передачу мережі АЗС Glusco, яку пов’язували з оточенням Віктора Медведчука, в управління НАК «Нафтогаз України». Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначав, що йдеться про 172 заправки компанії Glusco і шість нафтобаз.

Мережу Glusco створено на базі активів «роснєфті» в Україні. 2016 року роздрібний бізнес компанії придбав ізраїльський бізнесмен Нісан Мойсеєв, який і дав мережі назву Glusco. Внаслідок тиску української влади Мойсеєв у травні 2021 року продав мережу компанії SNEL, акціонерами якої були Socar і трейдер з азербайджанським корінням Maddox. У серпні 2021 року SNEL змінила назву на SNEL Energy, а в грудні 2021-го стало відомо, що новим власником цієї компанії стала Greenenergo Trading SA грецького підприємця Димитріоса Аніфантакіса.

29 березня 2022 року Аніфантакіс продав компанію підприємцю Александру Александросу, кіпрському юристу, який ніколи не працював у нафтогазовій або паливній галузі.

Нагадаємо

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна