Зверніть увагу

Кабмін оприлюднив перелік продуктів, ціни на які контролюватиме місцева влада

9 березня 2022, 14:05Новини140

Этот материал также доступен на русском

Контролюватимуть ціни на борошно, макаронні вироби, батон, хліб, крупу гречану та вівсяну, свинину, яловичину, птицю, молоко, вершкове масло, сметану

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів на період дії військового стану доручив обласним військовим адміністраціям разом із Нацполіцією, Держпродспоживслужбою та Держлікслужбою забезпечити контроль за встановленням роздрібних цін на низку товарів, зокрема, продуктів харчування, ліків та палива.

Відповідна постанова Кабміну №233 від 6 березня оприлюднена на офіційному урядовому порталі.

Згідно з постановою, обласні адміністрації контролюватимуть ціни на борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупу гречану, крупу вівсяну, свинину, яловичину, птицю (тушки курячі), молоко, вершкове масло, сметану, яйця курячі, олію соняшникову та цукор кристалічний.

Крім того, здійснюватиметься контроль роздрібних цін на капусту білокачанну, цибулю ріпчасту, буряк, моркву, картоплю, етанол (розчин 96%), вітчизняні нестероїдні протизапальні та антибактеріальні ліки, бензин А-95, дизпаливо та зріджений газ.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін сформував пакет рішень, які мають підтримати український бізнес під час війни. Зокрема, він передбачає скасування перевірок та запровадження низки податкових пільг.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні