Проекти та інновації

Із нового закону про мобілізацію приберуть норму про можливість арешту банківських рахунків за рішенням ТЦК

12 лютого 2024, 14:13Новини407

Этот материал также доступен на русском

Ця норма в Раді точно не пройде, бо на це немає голосів

  • Посилання скопійованоlink copied

Як відомо, урядовий законопроект про мобілізацію № 10449 пройшов перше читання.

Натомість у Верховній Раді України вже розпочалася робота над зазначеним законопроектом. Міжфракційна робоча група проводитиме наради для пошуку компромісного варіанту документа, який можна буде проголосувати.

«Норми, що стосуються інвалідів та їхніх доглядачів, не будуть змінюватися – ми просто залишимо все в редакції чинного законодавства.

Що стосується мобілізації аспірантів, то ми переглядаємо норму, щоб усунути несправедливість. Автори законопроекту пропонують надавати бронювання тим, хто навчається на бюджеті, а от тим, хто вчиться за контрактом, чомусь у цьому відмовляють. Ми не повинні дискримінувати людей за способом оплати.

Також народні депутати не погоджуються з нормою щодо блокування особистих рахунків громадян за рішенням ТЦК – чи всередині держави, чи за кордоном. Ця норма в Раді точно не пройде, бо на це немає голосів», – прокоментував народний депутат, голова парламентської фракції «Слуга Народу», член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…