Іран має намір збільшити поставки передових озброєнь росії — розвідка Ізраїлю

23 грудня 2022, 16:07Новини272

Глава ізраїльської розвідки (Мосад) Давід Барнеа заявив, що Іран готує розширення поставок передових видів озброєнь росії.

  • Посилання скопійованоlink copied
Глава ізраїльської розвідки (Мосад) Давід Барнеа на церемонії нагородження відмінників служби заявив, що Іран готує розширення поставок передових видів озброєнь росії. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vesty.co.il.

Тегеран має далекосяжні плани щодо розширення поставок передових систем озброєння росії. При цьому він намагається приховати цю діяльність під завісою таємності“, – зазначив Барнеа. Він також присвятив окрему частину своєї промови спробам Ірану наростити ядерний потенціал.

Ми по різних каналах застерігаємо про наміри Ірану розширити свій ядерний проєкт та збагачення урану, а також про намір іранського режиму активізувати напади на дружні Ізраїлю мусульманські країни регіону“, – додав глава Мосаду.

Зазначається, що вчора незадовго до початку цієї церемонії нагородження відбулася телефонна розмова між лідером Лікуда Біньяміном Нетаньягу та президентом росії володимиром путіним. Ізраїльський лідер висловив занепокоєння посиленням зв’язків між росією та Іраном, у тому числі на сирійському напрямі.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”