Інформація про видалення дерев на вулиці Прирічній в Оболонському районі, поширена низкою медіа, не відповідає дійсності, – КМДА

11 квітня 2023, 12:31Новини401

Этот материал также доступен на русском

Як інформує КО «Київзеленбуд», під час перевірки порушень не виявлено.

  • Посилання скопійованоlink copied

Інформація про видалення дерев, що нібито мало місце у ніч проти 10 квітня на вулиці Прирічній в Оболонському районі, не відповідає дійсності, – повідомляє КМДА.

Для перевірки інформації, поширеної низкою медіа, та з’ясування всіх обставин було проведено обстеження території за участю КП УЗН Оболонського району як балансоутримувача території, фахівців Державної екологічної інспекції Столичного округу та місцевих активістів. Як інформує КО «Київзеленбуд», під час перевірки порушень не виявлено.

Разом із тим, у комунальному об’єднанні зазначають, що роботи з санітарної очистки території та видалення аварійних і сухостійних дерев були проведені у парку відпочинку на вул. Прирічній у січні 2023 року (відповідно до акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 28.11.2022 № 954-А). Основну частину видалених дерев становила перестійна верба ламка. Дерева мали значні ушкодження стовбура, трухляву серцевину та становили небезпеку для відвідувачів.

У КП УЗН Оболонського району інформують, що висадження нових зелених насаджень на місці видалених сухостійних та аварійних дерев заплановано у квітні-травні поточного року.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
«Відсутніх боржників» швидко ліквідовували та визнавали погашеними їх борги перед кредиторами

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн