Європарламент проголосував за надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі 1,2 млрд євро

17 лютого 2022, 09:39Новини196

Этот материал также доступен на русском

Міністр фінансів Сергій Марченко провів зустріч з послами країн G7 та ЄС, на якій особисто подякував друзям України за рішення надати макрофінансову допомогу ЄС

  • Посилання скопійованоlink copied

Європейський парламент проголосував за виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки шляхом започаткування нової екстреної програми макрофінансової допомоги у сумі 1,2 млрд євро.

Рішення про надання фінансової допомоги ухвалено у безпрецедентно короткі строки. Далі макрофінансову допомогу має схвалити Рада Європейського Союзу.

Відзначимо, що Міністр фінансів Сергій Марченко провів зустріч з послами країн G7 та ЄС, на якій особисто подякував друзям України за рішення надати макрофінансову допомогу ЄС.

«Я надзвичайно вдячний Вам за ту рішучу підтримку, яку ми наразі отримуємо. Це важливо для нас! Безпрецедентно швидке рішення про надання Україні макрофінансової допомоги ЄС є не лише внеском у макрофінансову стабільність держави, а й потужним сигналом міжнародним ринкам», – зазначив під час зустрічі Сергій Марченко.

Нагадаємо, що 24 січня 2022 року Європейська Комісія оголосила про виділення Україні додаткових ресурсів фінансової підтримки у сумі 1,2 млрд євро. Перший транш такої допомоги складатиме 600 млн євро і є безумовним. Другий транш Україна отримає після виконання узгоджених сторонами короткострокових заходів щодо впровадження структурних реформ.

Кошти макрофінансової допомоги ЄС будуть спрямовані на підтримання фінансової стабільності в Україні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону