ЄС запровадив нові санкції проти Білорусі

3 серпня 2023, 15:45Новини112

Этот материал также доступен на русском

Обмеження допоможуть забезпечити неможливість обходу російських санкцій через Білорусь

  • Посилання скопійованоlink copied

У четвер, 3 серпня, Рада ЄС запровадила нові санкції заходи проти Білорусі у зв’язку із вторгненням Росії до України та у відповідь на причетність Мінська до агресії.

Як повідомляється на сайті Єврокомісії, новий пакет санкцій забезпечує тісніше узгодження санкцій ЄС щодо Росії та Білорусі та допоможе забезпечити неможливість обходу російських санкцій через Білорусь.

Крім того, нові санкції передбачають заборону експорту до Білорусі низки особливо чутливих товарів та технологій, які сприяють військово-технічному прогресу країни.

Запроваджується також додаткова заборона на експорт вогнепальної зброї та боєприпасів, товарів та технологій, придатних для використання в авіації та космічній галузі.

“Ці обмежувальні заходи вводяться в прискореному порядку через терміновість, пов’язану з боротьбою з обходом певних товарів і технологій з високим ступенем конфіденційності”, – йдеться у повідомленні.

Білорусь під санкціями

Нагадаємо, що Білорусь підтримує вторгнення РФ в Україну та надала свою територію для тренувань загарбників та їхніх операцій на півночі нашої країни. На початку року ЄС підготував пакет санкцій проти Білорусі через її співучасть у війні Росії в Україні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна