ЄС виділить 420 мільйонів євро на допомогу переселенцям з України

17 березня 2022, 12:06Новини428

Этот материал также доступен на русском

За попередніми оцінками, на територію ЄС вже прибули більше 3 млн біженців з України.

  • Посилання скопійованоlink copied

Рада постійних представників країн ЄС на рівні послів надали Раді ЄС повноваження, які дозволять виділити допомогу для прийому українських біженців в Європі на загальну суму щонайменше 420 млн євро.

Відповідне рішення посли європейських країн ухвалили напередодні увечері, повідомляється на сайті Ради ЄС.

Рішення передбачає, що Рада ЄС запропонує зміни до фондів внутрішніх справ на 2014-2020 роки та фондів на притулок, міграцію та інтеграцію на 2021-2027 роки. Ці зміни розглядатимуться за прискореною процедурою і дозволять виділити додаткові ресурси європейським країнам, які приймають людей, що рятуються від війни в Україні.

Зокрема, планується продовжити на один рік виконавчий період бюджету на внутрішні справи періоду 2014-2020 років та розблокувати невитрачені кошти на загальну суму 420 млн євро, що дозволить країнам-членам ЄС терміново використати цю суму для потреб, пов’язаних із потоком українських біженців.

Також планується надати можливість для країн-членів, державних установ та приватних донорів робити додаткові фінансові внески в рамках фондів, розрахованих на період 2021-2027 років.

За попередніми оцінками, на територію ЄС вже прибули більше 3 млн біженців з України.

Європейський Союз активував 4-го березня так звану Директиву із тимчасового захисту, яка надає людям, що рятуються від російського вторгнення, дозвіл на проживання на території країн ЄС, на соціальне та житлове забезпечення, працевлаштування. Ці правила діятимуть рік із можливістю їх продовження ще на два наступні роки.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна