ЄС продовжить тиснути на росію та підвищувати ефективність санкцій

24 березня 2023, 07:02Новини209

Євросоюз буде проводити більш інтенсивну роботу з партнерами, щоб протидіяти фальшивим російським наративам та дезінформації про війну росії проти України

  • Посилання скопійованоlink copied

Європейський Союз буде послідовно посилювати санкції проти країни-агресора та її поплічників, вживатиме заходи для підвищення їх ефективності та для покарання за спроби їх оминати.

Як повідомляє Укрінформ, це виходить з тексту резолюції, що оприлюднений на сайті Європейської Ради.

«Європейський Союз залишається відданим продовженню та посиленню колективного тиску на росію, включаючи шлях ймовірних подальших обмежувальних заходів, разом з партнерами буде продовжувати працювати над встановленням обмежень ціни на нафту. Європейська Рада підкреслює важливість та невідкладність нарощування зусиль для забезпечення ефективної імплементації санкцій на європейському та на міжнародному рівнях, твердо налаштована на запобігання та протидію їх обминанню в третіх країнах або за їх допомогою», – йдеться у рішенні саміту.

Як зазначається, Європейська Рада доручила Раді ЄС та Єврокомісії зміцнити всі необхідні правові інструменти та розвинути, разом з країнами-членами ЄС, повністю скоординований підхід до вирішення цієї проблеми.

Євросоюз буде проводити більш інтенсивну роботу з партнерами, щоб протидіяти фальшивим російським наративам та дезінформації про війну росії проти України.

Водночас Європейська Рада засудила триваючу військову підтримку російської агресивної війни проти України з боку Ірану й білорусі. Єврорада закликала всі країни не надавати матеріальну або іншу підтримку для російської агресивної війни.

Як повідомлялося, сьогодні у Брюсселі продовжується саміт ЄС, першим питанням якого був розгляд ситуації в Україні. Перед главами держав та урядів європейських країн в режимі телеконференції виступив Президент України Володимир Зеленський.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога