За кордоном

Японські вчені знайшли простий спосіб позбутися почуття образи та гніву

11 квітня 2024, 17:07Новини130

Этот материал также доступен на русском

Запис своїх думок на папір з подальшим знищенням аркуша істотно зменшують негативні емоції

  • Посилання скопійованоlink copied

Дослідники з Японії зробили дивовижне відкриття, яке змінює наше розуміння управління гнівом. Вони виявили, що запис своїх думок на папір з подальшим знищенням аркуша істотно зменшують негативні емоції.

Провідний дослідник, Нобуюкі Каваї, визнав, що автори очікували придушення гніву під час використання цього методу, але вони були вражені тим, що неприємні емоції майже повністю зникли.

Це відкриття має величезне значення, оскільки ефективне управління гнівом як удома, так і на робочому місці, може істотно поліпшити якість нашого життя. Досі багато методів управління гнівом позбавлені наукової підтримки, і часто важко згадати про них, коли ми перебуваємо в стані люті.

Опубліковані в журналі Scientific Reports результати цього дослідження стали результатом багаторічних досліджень, присвячених вивченню зв’язку між письмом і управлінням гнівом. Воно базується на роботі, яка показала, як взаємодія з фізичними об’єктами може впливати на настрій людини.

У рамках дослідження учасники писали про свої думки щодо соціальних проблем і отримували образливі коментарі від інших учасників. Після цього дослідники просили написати свою думку про цю подію і знищити папір.

Результати були вражаючими: рівень гніву учасників значно знизився після знищення паперу. Техніка, яку вчені розробили, може бути корисною не тільки в особистому житті, а й у ділових ситуаціях, де стрес і роздратування можуть вплинути на ухвалення рішень.

Крім цього, дослідження може розкрити секрети культурної традиції Японії, пов’язаної з очищенням негативних емоцій. Хакідашісара — це щорічний фестиваль, на якому люди розбивають маленькі диски, що зображують те, що їх злять. Ці результати можуть пояснити відчуття полегшення, яке вони відчувають після цього обряду.

У підсумку дослідження відкриває нові перспективи для розуміння і управління нашими емоціями, що може допомогти досягти психологічного благополуччя.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
путін власноруч і публічно, якщо не знищив вибудований роками імідж професійного борця з міжнародним тероризмом, то суттєво зашкодив йому

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби