Який порядок отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій?

17 січня 2022, 13:00Новини1134

Этот материал также доступен на русском

Для отримання витягу необхідно подати Запит за формою згідно з Додатком 3 до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій.

  • Посилання скопійованоlink copied

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що неприбутковим підприємством, установою та організацією (далі – неприбуткова організація) для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств є підприємство, установа, організація, що одночасно відповідає вимогам, встановленим п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс).

У разі необхідності неприбуткова організація може отримати витяг з Реєстру неприбуткових установ та організацій в контролюючому органі за основним місцем обліку.

Для отримання витягу необхідно подати Запит за формою згідно з Додатком 3 до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440. При цьому, заповненню підлягають всі розділи запиту. Запит обов’язково має бути підписаний керівником або особою, що має право підпису документів неприбуткової організації, із зазначенням дати.

Способи подання Запиту:

  • поштою;
  • безпосередньо до контролюючого органу. Неприбуткова організація, основним місцем обліку якої є Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платника податків, може звернутись за адресою : м.Київ, Львівська площа, 8.

Режим роботи:

  • понеділок-четвер з 08.00 до 17.00;
  • п’ятниця з 08.00 до 15.45;
  • перерва з 12.00 до 12.45.

– засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет», за посиланням: cabinet.tax.gov.ua (розділ «листування з ДПС»).

Термін надання зазначеної адміністративної послуги – 3 робочі дні.

Отримати витяг з Реєстру заявник може особисто або через законного представника безпосередньо в контролюючому органі, або поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна