Як взяти кредит без перевірок в Україні?

20 березня 2023, 17:28Новини309

Сучасний кредит має бути не лише зручним, але й швидким

  • Посилання скопійованоlink copied

Важко знайти дорослу людину в Україні, яка хоча б раз в житті не брала грошей в борг. Незалежно від того, де саме ви брали кредит, кожен погодиться з наступним твердженням. Сучасний кредит має бути не лише зручним, але й швидким. Для цього необхідна спрощена процедура отримання позики, зокрема це стосується перевірки позичальника щодо платоспроможності та відповідності умовам кредитування.

Чи є в українців можливість взяти кредит без перевірок?

Аби отримати відповідь на це питання, розглянемо основні види кредитних послуг, які надають різні фінансові установи (банки, МФО, ломбарди). Якщо вас просто цікавить можливість взяти кредит без перевірок, рекомендуємо посилання https://finx.com.ua/credit-bez-proverok, де є вся необхідна інформація з цього приводу.

Банківський кредит є найстарішим в Україні. Це класичний кредитний продукт, основні риси якого: надійність, традиційність, необмеженість строків та сум, але при цьому – вибагливість до позичальника та недостатня гнучкість. Ведучи свою діяльність, банк думає лише про свою фінансову безпеку та мінімізацію ризиків. Якщо у вас немає можливості надати довідку про доходи або ви раніше мали проблеми з погашення позики, двері банківського кредиту для вас, на жаль, зачинені.

Ломбарди кредитують на більш гнучких умовах (без перевірок), але ці установи існують за рахунок перепродажу заставного майна. Ломбард може видати чималу суму і зробити це досить оперативно, але для цього необхідно буде надати власне майно у заставу. Тому цей варіант підійде далеко не кожному.

Найбільш сучасним та актуальним сьогодні вважається кредит від МФО. Це фінансова послуга, за якої кредитор не вимагає від позичальника таких вагомих гарантій, як це роблять банки та ломбарди. МФО надає кредит на максимально гнучких умовах, завдяки чому можна взяти кредит без перевірок кредитної історії та довідок про доходи.

Мікропозика від МФО – швидко та надійно

Оформлення мікропозики відбувається в режимі онлайн на сайті МФО. Для цього необхідно визначитися з бажаними умовами кредитування, надати відповідну інформацію про себе та відправити заявку на розгляд.

Все що необхідно мати при собі:

  • паспорт, що підтверджує українське громадянство;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • картку банку, що є резидентом банківської системи в Україні.

Таким чином, кредит без перевірок може отримати будь-який громадянин України (в тому числі студент, безробітний або неоформлений офіційно на роботі, пенсіонер, домогосподарка), за умов повноліття (18 років) та відсутності судимостей.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення