Огляд ЗМІ

Як влаштувати випускний-2024: цікаві ідеї для незабутнього свята

15 травня 2024, 15:25Новини59

Этот материал также доступен на русском

Вчитель може запропонувати учням записати відео зі словами подяки рідній школі

  • Посилання скопійованоlink copied

Незабаром одинадцятикласники святкуватимуть випускний – таке важливе свято для школярів.

Як зробити його незабутнім та при цьому не витратити всі заощадження розповідає “Апостроф”.

Ідея 1

Уже не вперше в українських школах батьки та їх діти відмовляються від суконь, які вони вдягнуть чи не раз в житті та костюмів, а заощаджені кошти передають на допомогу дитячим будинкам, лікарням або ж на ЗСУ.

Ідея 2

Завдання для учнів “Напиши характеристику”. Вчитель пропонує учням описати одного зі своїх однокласників, не вказуючи його ім’я або прізвище. Під час святкової онлайн-конференції учні дивляться на фотографію класу та чують описи, намагаючись вгадати, про кого йдеться. Під час підготовки до завдання вчителю важливо наголосити учням, що необхідно виділити якомога більше позитивних рис характеру однокласника.

Ідея 3

Завдання “Лист захиснику”

Учням пропонується написати мотиваційний лист українським воїнам. План листа може бути таким:

  1. Привітання.
  2. Подяка за нелегку роботу.
  3. Коротка розповідь про себе (із вказанням класу).
  4. Розповідь про свої дитячі (юнацькі) мрії.
  5. У кінці листа вказати місто, адресу та номер школи.

Ідея 4

Якщо у місті відносно спокійно, цю ідею можна реалізувати колективно, якщо ж ні – кожен може зробити у себе вдома. Вона полягає у тому, аби спекти смаколики для українських захисників та передати волонтерам.

Ідея 5

Оскільки під час війни значна кількість людей виїхала за кордон, можна запропонувати учням уявити себе журналістами та провести інтерв’ю з українцями, які тимчасово оселилися в інших країнах світу. Так, можна запропонувати людині розповісти про країну, в якій вона проживає, не називаючи її, а інші учні мають здогадатись, про що йдеться. Або ж взяти інтерв’ю іноземною, якщо рівень цієї мови достатній.

Ідея 6

Чудова ідея, яка полягає у тому, аби написати самому собі листа у майбутнє. Це може бути проміжок тривалістю 5, 10, 15 чи 20 років. Для цього необхідно написати електронного листа та відправити його на секретну поштову скриньку, створену вчителем. Щоб спонукати дітей до роботи, можна вигадати цікаву електрону адресу, наприклад: моємайбутнє.com, поштачасу.com, мріїздійсняться.com.

Ідея 7

Вчитель може запропонувати учням записати відео зі словами подяки рідній школі. Через війну не всі мають змогу повернутися до шкільного закладу, а тому ці кадри будуть найкращою пам’яттю для них.

Ідея 8

Якщо серед учнів є блогери або активні користувачі TikTok та Instagram, запропонуйте їм розширити свою аудиторію, створюючи цікавий та тематичний контент. Завдання полягає у виборі відповідної музики та створенні короткого відеоролика на TikTok, записі привітальної сторіс в Instagram або виконанні віршованих рядків у стилі репу зі згадками друзів та вчителів, які потім можна опублікувати на власному YouTube-каналі.

Ідея 9

У кожному класі зазвичай є талановиті діти, які займаються різноманітною творчістю, такою як спів, малювання, танці або гра на музичних інструментах. Перед проведенням заходу учитель може поспілкуватися з ними та попросити виступити на сцені чи у прямому ефірі залежно від формату свята.

Ідея 10

Не лише учні звикають до педагогів, але і вчителі теж звикають до своїх учнів. Можна запропонувати улюбленим викладачам звернутися до дітей з приємними словами та побажаннями. Формат звернення можна обрати самостійно: онлайн-листівка, відеопривітання, організація зум-конференції чи аудіофайл з приємними словами.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення