Соцмережі

Гороскоп для закоханих: чого вимагають від своїх партнерів різні знаки Зодіаку

9 квітня 2024, 14:44Новини1277

Этот материал также доступен на русском

Деякі зі знаків Зодіаку хочуть самостійності та чесності у відносинах з коханими

  • Посилання скопійованоlink copied

Астрологи, які раніше назвали, хто є справжнім магнітом для грошей, підкреслюють, що деякі зі знаків Зодіаку хочуть самостійності та чесності у відносинах з коханими.

“Апостроф” розповідає, чого хочуть представники зодіакальних сузір’їв від своїх партнерів.

Овен

Овни хочуть стосунків, які дозволять їм відчути весь спектр людських емоцій. Овни можуть бути дуже залежні від уваги близьких їм людей, тому їм потрібна стабільна людина поруч.

Телець

Тільці хочуть стосунків без дурних ігор. Вони готові віддати всю свою душу і навіть більше, але їм важливо знати, що це недаремно витрачений час.

Близнюки

Близнюки хочуть отримати від стосунків все і навчитися нового, щоб стати кращим. Близнюки досить допитливі, тому їм також важливо знати все про людину, яка їм подобається.

Рак

Раки хочуть уважну і дбайливу людину поруч, яка їх поважатиме. Їм потрібна стабільність та повна віддача, бо вони готові на все заради тих, кого люблять.

Лев

Левам потрібні емоційні, збудливі стосунки. Вони люблять показувати свою любов усіма можливими способами і чекають від вас прийняття цієї любові.

Діва

Діви хочуть, щоб усі їхні сумніви та невпевненість залишилися в минулому, і їм більше не було страшно, бо поряд є надійна людина. Їм потрібна людина, яка зможе бути надійним другом або партнером.

Скорпіон

Скорпіони хочуть стосунків, у яких панує любов та розуміння. Вони також цінують, коли їм дають час відкритися і не вимагають від них усього і відразу.

Терези

Терезам потрібні комфортні стосунки. Вони цінують, коли обидві людини намагаються зробити все можливе, щоб їм двом було добре.

Риби

Риби розуміють, що стосунки – це не рожевий замок із трояндами. Їм потрібен хтось, хто розумітиме їх і слухатиме те, що вони намагаються донести, і зробить усе можливе, щоб любов продовжувала жити.

Водолій

Водолії хочуть стосунків, у яких ніхто не почувається дискомфортно. Їм важливо, щоб обидві людини могли бути собою і не боятися сказати, що завгодно, без осуду зі сторони іншого.

Козеріг

Козероги прагнуть стосунків, у яких вони почуватимуться в безпеці і ставатимуть краще з кожним днем. Вони хочуть, щоб партнер знав, що їм можна довіритись у всьому.

Стрілець

Стрільці хочуть сильних та щирих відносин. Вони не бояться бути з однією людиною на все життя, не бояться, що це життя стане сірим з часом.

За кордоном
Вчора, 17:47 • Новини • За кордоном
Колізії та конфлікти
16 травня 2024, 15:55 • Новини • Колізії та конфлікти

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення