Головнокомандувач ЗСУ спростував наявність «благодійного фонду Залужного»

19 грудня 2022, 18:00Новини1192

Этот материал также доступен на русском

Фонду Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного не існує

  • Посилання скопійованоlink copied
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний ніколи не звертався з проханням збирати кошти чи перераховувати їх конкретному благодійному фонду, але висловив вдячність за всі волонтерські ініціативи на підтримку Збройних сил. Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбуці.

Щодо збору коштів на протиповітряну та протиракетну оборону, який оголошено виданням “Українська правда”. Я щиро дякую за всі волонтерські ініціативи на підтримку Збройних сил України. При цьому хочу офіційно заявити, що я не звертався з проханням збирати кошти і тим більше ніколи нікого не просив перераховувати гроші на конкретний благодійний фонд. Принагідно повідомляю, що фонду Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного не існує“, – наголосив він.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Попри війну, майно з "оборонки" переходить у чужу власніть, на землі заводів з’являються ЖК, їхні глави за держгроші орендують транспорт у самих себе

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Ми будемо використовувати всі доступні правові інструменти, щоб відновити справедливість, повернути державні землі законному користувачу та використовувати їх на благо країни.

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Керівник департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов прокоментував окремі положення законодавства щодо реформування Укроборонпрому

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Банкрутство
Роки минають, світ модернізується, а питання ефективного управління державними підприємствами Міністерства оборони досі не вирішене.