За кордоном

Голландська компанія Exor, яка контролює Ferrari, розпочала нову програму викупу власних акцій на 1 млрд євро

14 вересня 2023, 18:00Новини92

Exor запустить зворотну тендерну пропозицію на суму до 750 мільйонів євро, яка завершиться 10 жовтня

  • Посилання скопійованоlink copied

Exor схвалила нову програму викупу акцій на суму до 1 млрд євро, з початковим тендером на 750 млн євро. Про це пише Reuters.

«Поточна вартість Exor надає привабливу можливість інвестувати у власні компанії шляхом викупу акцій «, – йдеться в заяві голландської компанії.

Очікується, що акції будуть викуплені за ціною від 3% знижки до 10% премії від їх середньої ціни в період тендеру, з верхньою межею, встановленою на рівні 89,17 євро, йдеться в повідомленні.

У середу акції Exor закрилися на рівні 81,56 євро. Решта акцій на загальну суму 250 млн євро буде викуплена на ринку протягом наступних 12 місяців, додали в Exor.

Exor заявила, що її контрольний акціонер Giovanni Agnelli BV, який об’єднує близько 100 акціонерів, що представляють близько 200 живих нащадків засновника Fiat Джованні Аньєллі, взяв на себе зобов’язання приєднатися до тендерної пропозиції на загальну суму 250 млн євро. Її частка в Exor залишиться незмінною – понад 50%.

Exor, чиї інвестиції охоплюють різні сфери – від виробництва до медіа, від моди до охорони здоров’я і технологій, повідомила, що вартість чистих активів на 30 червня склала 34,2 млрд євро, в порівнянні з 28,2 млрд євро на кінець 2012 року. Її чистий прибуток у першому півріччі склав 2,157 млрд євро у порівнянні з 265 млн євро за аналогічний період 2022 року.

Exor контролює такі компанії, як Ferrari, виробника сільськогосподарської та будівельної техніки CNH Industrial і є найбільшим акціонером автовиробника Stellantis.

Раніше Mind писав, що Exor стала найбільшим інвестором Philips з часткою 15%.

Джерело

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна