Глобальний роумінг за $200. SpaceX представила новий тариф Starlink

17 березня 2023, 16:22Новини103

Этот материал также доступен на русском

Компанія перейменувала старий тариф Starlink RV на Starlink Roam

  • Посилання скопійованоlink copied

SpaceX представила тариф Starlink, що дасть змогу отримати доступ до інтернету практично з будь-якої точки планети. Про це з посиланням на The Verge пише MC.today.

Компанія перейменувала старий тариф Starlink RV на Starlink Roam. Він дозволить під’єднатися до супутникового зв’язку в певному регіоні за $150 на місяць. А за $200 на місяць користувач зможе отримати доступ до інтернету практично з будь-якої точки планети.

На сторінці тарифу вказано, що можна придбати підписку тільки в тих регіонах, де Starlink офіційно представлений: «Starlink Roam недоступний у вашому регіоні. Введіть свою електронну адресу нижче, щоб отримувати сповіщення про майбутні оновлення». Але поки невідомо, чи можна скористатись інтернетом Starlink у країнах, де його офіційно не дозволили.

Користувачам доведеться заплатити не лише за тариф. Для користування інтернетом вони можуть вибрати або портативний термінал за $599, або ж термінал, призначений для використання в русі, за $2500.

Starlink презентує змінену підписку як спосіб для клієнтів використовувати термінали в «місцях, де підключення було ненадійним або зовсім недоступним». Користувач також може будь-коли призупиняти або відновлювати підписку.

Ще в лютому компанія розсилала листи клієнтам про глобальний роумінг у країнах, де сервіс ще недоступний. Тоді ще не було відомо, що новий тариф – це ребрендинг Starlink RV.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?